Moonland (MTK) Nedir?

Bu yazımızda Qtum ağında yer alacak olan, yakın zamanda bir lansman ile çıkış yapmayı hedefleyen Moonland (MTK)’yı tanıtacağız.

Moonland, PvP modu ile NFT’ler ve oyun içi öğeler kazanabilmek savaşta yer alabileceğiniz, görevlere koşabileceğiz, sahip olduğunuz ekip veya arkadaş grubunuzla zorlu canavarla dövüşebileceğiniz ve aynı zamanda kendi market pazarına sahip olmayı hedefleyen indirilebilir özellikte olacak olan Metaverse NFT oyunudur.

Moonland (MTK), Qtum ağında yer alan tek Metaverse projesidir.

Oyuncular, zorlu canavarları yenmek için taktiksel olarak takımlara katılabilir veya bireysel olarak bu savaşlarda bulunabileceklerdir. Taktiksel araçların önemli olacağı bu Metaverse oyununda, silahlar, büyüler, kalkanlar ve petler savaşların vazgeçilmez araçlarından olacaktır.

Moonland’in ana teması uzay serüveni olduğu için planları arasında solucan delikleri de vardır. Oyuncular rastgele oluşan solucan deliklerinden rastgele bir mekana ışınlanabilecektir ve ışınladığı mekanda çeşitli canavarlar veya çeşitli mini oyunlara karşı başarıyla tamamlanan görevler sonucunda oyuncu, NFT ve çeşitli öğeler elde edebilecektir.

Moonland’de düello sistemi ile oyuncular ortaya koyacakları NFT’ler karşılığında düello başlatma şansına sahiptir ve kazanan kişi bütün NFT’lerin sahibi olacaktır. Bu yüzden oyuncular, savaşlarda kullanacağı taktiği önceden belirlemeli ve ona karşı kozlarını hazırlamalıdır.

Moonland ekibi oyuncularına, mini oyun serisi de sunmak istiyor. Birbirinden farklı onlarca mini oyun eklemek istediğini belirten ekip, oyuncularına birden fazla etkileşim şansı sunmak istiyor.

Moonland oyuncuları mini oyunlara, portallar, stadyumlar ve çeşitli mekanların yanı sıra solucan delikleri ile erişebilme şansına da sahip olacaklardır.

Oyun içi öğeler olan silahlar, büyüler, kalkanlar ve petler önemli bir oyun mekaniği olacaktır ve savaş esnasında rakiplerinin NFT’lerini almak için zeka oyunları ve taktiksel düşünme büyük bir role sahip olacaktır. Sadece en iyiler zafer ile yüzleşecektir.

Ekip:  (Güncellenecek)

Güncel MTK Fiyatı: (Güncellenecek)

Pre-Sale Fiyatı: (Güncellenecek)

MTK Token Toplam Arz: (Güncellenecek)

Unutmadan eklemek gerekir ki, Mooland ekibi ilk 100 oyuncusuna ücretsiz bir NFT vermeyi planlamaktadır. Projenin NFT pazarına birçok alandan erişilebilir olması bekleniyor.Moonland’in lansmanı ve paylaşılacak detayları ile birlikte bilgileri eklemeye devam edeceğiz. Qtum ağının ilk Metaverse projesi olan Moonland (MTK) projesinin bizlere sunacağı şeyleri merakla bekliyoruz.

Website: https://moonlandmeta.com/

Twitter: https://twitter.com/MetaMoonland

Telegram: https://t.me/moonlandmeta

En Son Eklenenler

spot_imgspot_img

Related articles

spot_imgspot_img