NFT Soccer Games (NFSG) Nedir?

Bu yazımızda Avalanche C-Chain ağında yer alan, blockchain teknolojisiyle desteklenen Play-to-Earn altyapısına sahip olan NFT Soccer Games (NFSG)’i tanıtacağız.

NFT Soccer Games, turnuvalarda rakiplerinizi eleyerek en üst kademelere ulaşabileceğiniz, rakiplerinizi alt ederek NFSG Token kazanabileceğiniz ve arkadaşlarınızla birlikte dostluk maçlarına çıkabileceğiniz tarayıcı tabanlı, Play-to-Earn çevrimiçi futbol menajerlik oyunudur.

NFT Soccer Games (NFSG) ; Pangolin borsasında işlem görmektedir.

Maçları rakiplerine karşı kazanmak isteyenler oyuncular, taktiksel düşünce yapısını ön planda tutmalıdır. Oyuncuların taktiksel olarak yapacağı hamleler ile maçın kaderini şans faktöründen daha çok taktiksel hamleler belirleyecektir. Oyuncular maça çıkmadan önce rakiplerini iyi analiz etmeli ve onlara karşı hamlelerini hazırlamalıdır.

NFT Soccer Games oyuncular için 11.000 adet NFT üretmiştir ve bu zamana kadar 2647 adet NFT satılmıştır. NFT’lerin fiyatları mint adetine göre periyodik olarak artış göstermektedir ve bu nedenle karakterlerin değeri uzun vadede artış gösterecektir.

NFT Soccer Games, mint başına 10 NFSG token vermektedir ve bu tokenlar ile ücretsiz bir şekilde antreman sahası satın alabilirsiniz. Antreman sahası satın alan oyuncular karakterlerini antremana yollayabilir ve karakterin nadirliğine göre oluşan başarı oranına sahip antremanların sonunda stat bonusu ve NFSG token kazanabilirsiniz.

NFT Soccer Games en az 1 karakter ile oynanabilir. Bu karakter yukarda belirtmiş olduğumuz gibi antremanlara yollanabilir ve NFSG token kazanılabilir.

Turnuvalara katılmak isteyen oyuncular ise en az 11, Deathmatch’lere katılmak isteyen oyuncular ise en az 5 kişilik kadro kurmalıdır.

Turnuvalara katılmak isteyen oyuncular giriş için belirlenecek olan giriş ücretlerini yatırdıktan sonra turnuva sonunda oyuncular galibiyet oranlarına göre rozetler, kupalar ve NFSG token ile ödüllendirilecektir.

NFT Soccer Games ayriyeten kullanıcılara gelecek güncellemeler ile farm opsiyonları, turnuvalar, ligler, oyuncu kiralama, oyun içi giyilebilir eşyalar ve turnuvaya veya maçlarda kullanabilecek “uzun vuruş, kartal vuruşu” gibi özel yetenekler getirmeyi planlamaktadırlar.

Ekip:  Gökhan Efendi, Ali Özyıldırım, Volkan Özyıldırım, Tekin Ağgül, Ümit Satı

Güncel NFSG Fiyatı:  $1.48

Güncel Mint Fiyatı: 1.5 Avax

NFSG Token Toplam Arz: 1.000.000

NFT Soccer games ekibinden “Ali Özyıldırım” Avagraphs ekibinin sorularını cevapladı. Kendisine sorularımızı cevapladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.


  • Başlıklar

    NFT Soccer Games projesini bizlere anlatır mısınız?

Blockchain üzerindeki sayılı futbol oyunlarından birisi olan NFT Soccer Games, Avalanche üzerindeki ilk menejerlik oyunu diyebiliriz. Kullanıcılarımızın oyuncularını eğittiği ve bu eğitimin sonucunda ödül olarak NFSG token kazandığı, kazandığı tokenlerle birlikte turnuva ve liglere, hatta kıtalar arası turnuvalara girebilecekleri bir ortamdır.

“Bir oyuncu mintlendim ve ne yapabilirim?” diye gelen sorularda ise, training yapabilir ve oyuncularını periyodik olarak diğer kullanıcılarımıza token karşılığında kiralayabilecekleri bir sistem hazırlıyoruz.

  • Nft Soccer Games’i diğer NFT projelerinden ayıran önemli farkı nedir?

Projemizin diğer NFT projelerinden ayıran en önemli fark değer yaratması. Futbolcu mint ettiğiniz an elinize sadece bir görsel geçmiyor. Karakterinizi antrenmana göndererek token kazanabileceğiniz, geliştirdiğiniz karakterle turnuvalara girebileceğiniz aynı zamanda oyuncuları başka projelerde kullanabileceğiniz bir Metaverse’ün içerisine girmiş oluyorsunuz.

  • NFT Soccer Games’in gelecek planları arasında neler var?

Önceliğimiz Subnettir. Her holder bizim için bir menajer oldu ve herkes menajer ismini girip takımını yönetebilecektir. (Turnuva başladığında menajerlerimize galibiyetlerine ve oynadıkları turnuva sayılarına göre rozet ve kupalar verilecek, daha sonra droplarla ekstra özellikler tanınacaktır.

Spor çantalarını hazırlıyoruz ve spor çantaları içerisindeki itemler ile bir oyun dinamiğine uyması için tekrar tekrar hesaplıyoruz. (İlk deployda yetiştirmeye çalışıyoruz.)

Forma Airdrop ekranları ve tüm NFT, itemleri görebileceğiniz bir sayfa hazırlandı. Anasayfa tasarımımız yenilendi ve takım oluşturma ekranlarını hazırlıyoruz. (İlk deployda yetiştirmeye çalışıyoruz.)

Aşağıda sayacağım özellikler ise yakın zamanda gelecektir. (Şubat ayı içerisinde)

– Turnuva ve ligler
– Oyuncu kiralama
– Oylama sistemi
– Alt yapı

Şampiyonlar ligi turnuvalarında finaldeki takım sadece token değil, farklı bir çok hediye de kazanacaktır.


NFT Soccer Games’in gelecekte hangi başarılara koşacağını merakla bekliyoruz.

Website: https://nftsoccergames.com/

Twitter: https://twitter.com/NftSoccerGames

Telegram: https://t.me/NftSoccerGamesTR

En Son Eklenenler

Dwarf Knights Nedir?

Moonland (MTK) Nedir?

Avaxtars (AVXT) Nedir?

Verso Finance (VSO) Nedir?

spot_imgspot_img

Related articles

spot_imgspot_img