Dwarf Knights Nedir?

Bu yazımızda Avalanche ağında yer alan, blockchain teknolojisiyle desteklenen, Play-to-Earn altyapısına ve 6666 karaktere sahip olan MMORPG NFT oyunu olan Dwarf Knights’ı tanıtacağız.

Dwarf Knights, arkadaşlarınızla birlik oluşturup destansı canavarlarla savaşabileceğiniz, ekipmanlarınızı geliştirip, rakiplerinizi alt ederek, en iyi olmak için liderlik sıralamasında yer alabileceğiniz ve bunları yaparken Play-to-Earn altyapısı ile çeşitli ödüller kazanabileceğiniz çevrimiçi açık dünyaya sahip bir MMORPG NFT oyunudur.

Dwarf Knights; “Crypto Dick Heads, Launchart, Kalao, Avaxtars ve APA” ile partnerlikleri bulunmaktadır.

Dwarf Knights’ın açık dünyaya sahip haritasında gezinen oyuncular, ejderhaları, şeytanları ve çeşitli canavarları alt ederek ödüller kazanma şansına sahip olacaktır. Oyun sırasında taktik savaşlarının önemli bir rol oynayacağı bu evrende, şans faktöründen daha çok oyuncular taktiksel düşüncelerine önem vermelidir.

Dwarf Knights’ın hikayesini kısaca özetlemek gerekirse, Cüce Krallığında bir zamanlar cüceler ve ejderhalar bir arada barış içinde yaşarlardı. Fakat krallığın vahşi cücelerinden biri olan Gulgron, eski bir efsaneyi merak etmeye başlamıştı. Günden güne bu merak onu tepeden tırnağa tüketmeye başlamıştı. Bu efsane bir ejderha yumurtasıyla elde edilen kudretli ve vahşi bir güce sahip olmaktı.

Son zamanlarda krallığın üstünde uçan muhteşem ejderha Zagoth’un hamile olduğunu fark etmişti. Gulgron, o yumurtaları almak için Zagoth’u takip etmeye başlamıştı ve sonunda ejderhaların yaşadığı ve yumurtaları bulabileceği portala ulaşmıştı. Portalden geçti ve Zagoth’un kalbine yanında getirdiği kılıcını sapladı ve Zagoth’un 3 yumurtasından ikisini kırıp, bir tanesini de yanında götürmek için aldı. Fakat o da neydi? Açık bıraktığı portal yüzünden bütün bir Cüce Krallık sefalete ve canavarların saldırısına uğramıştı. Gulgron’un bu hatasını telafi etmek için birlik olmanın zamanı gelmişti.

Oyuncular açık bir dünyaya sahip olan Dwarf Knights’ın haritasında çeşitli canavarları alt ederek ödüller kazanabilme fırsatlarına sahip olacaklar. Ayrıca elde ettikleri itemler ve oyun içi eklentiler ile kendilerini geliştirme fırsatlarına sahip olacaktır. Bu yol ile oyuncular karakterlerinin yetenek ağaçlarını güçlendirebilirler.

Oyunu oynamak için en az 1 adet Dwarf Knights NFT’ye sahip olmanız gerekmektedir. Sahip olduğunuz karakter çeşitli güçlere sahip olacak ve yetenek ağacı kısmından istediğiniz gibi geliştirebileceksiniz.

Dwarf Knights’ın item geliştirme kısmı büyük bir önem arz etmektedir. Oyuncular, oyun içi karakter olan demirci ile birlikte itemlerini güçlendirmeyi deneyebilirler. Fakat demirci silahlarınızı yükseltebileceği gibi onları şans faktörüne bağlı olarak kaybedebilir.

Ayrıca Dwarf Knights’da oyuncular kendi birliklerini oluşturup, çeşitli etkinliklere katılabilir ve oyunun açık dünyasında beraber savaşlara katılabilir.

Oyun içi öğeler olan özel yetenekler, silahlar, ve değerli elementler önemli bir karakter geliştirme sistemi yaratacağı aşikardır. Oyunda birden fazla silah ve silah klasmanı bulunmaktadır. Bu yüzden oyuncular birden fazla karakter ile bu özellikleri test edip kendisi için en iyisini bulabilir.

Ekip:  DevDwarf, Malkavian, Wictoriames, Beriodas, Sahender, Maeron, GamerDwarf, Kermo, StarbuckDev, Gem Ustası

Public Mint Fiyatı: 1.5 AVAX

Pre-Sale Fiyatı: 1.25 AVAX

OG Sale Fiyatı: 1 AVAX

Dwarf Knights 26 Nisan 2022 tarihinde Mint sürecine açılacaktır. Dwarf Knights, OG Sale, Pre-Sale ve Public Sale olmak üzere 3 farklı mint süreci gerçekleşecektir. Bu yüzden erken yatırımcıların Whitelist alma şansları hala bulunuyorken projede yer almalarını Avagraphs ekibi olarak önermekteyiz.


Dwarf Knights’ın gelecekte nerelerde olacağı merakla takip ediyoruz.

Website: https://dwarfknights.com/

Twitter: https://twitter.com/DwarfKnightNFT

Discord: https://discord.gg/V4XYEvhM25

En Son Eklenenler

spot_imgspot_img

Related articles

spot_imgspot_img